Łazy noclegi, informacje, wczasy, atrakcje w Łazach. Zapraszamy do Łaz.

Atrakcje w Łazach

Atrakcje w Łazach - widok na plażę

Łazy to niewielka miejscowość letniskowa, położona nad brzegiem Bałtyku w gminie Mielno. Na uwagę zasługuje jej bardzo atrakcyjne położenie – tuż przy szerokiej nadbałtyckiej plaży i jednocześnie przy dwóch czystych, przymorskich jeziorach: Jamno i Bukowo.

Takie położenie sprawia, że Łazy z trzech stron sąsiadują z wodą, a jedynie od południa ze stałym lądem. Najbliższe im inne, nadmorskie letniska to: Mielno (ok. 10 km. wzdłuż linii brzegowej w kierunku zachodnim) oraz Dąbki – ok. 10 km. w drugą stronę.
Największe atrakcje w Łazach to niewątpliwie ich nadmorskie położenie oraz piękna, szeroka przybałtycka plaża. Dla turystów, co roku odwiedzających tę miejscowość, przygotowano liczne i różnorodne noclegi w Łazach – można zatrzymać się tam w ośrodkach wypoczynkowych, gdzie na letników czekają domki letniskowe o różnym standardzie, a także w pensjonatach i domach gościnnych, oferujących pokoje gościnne, studia i apartamenty.
Prócz wielbicieli plażowania i morskich fal, do Łazów – ze względu na bliskość dwóch czystych, zarybionych jezior o dobrze zagospodarowanych brzegach – przyjeżdżają amatorzy sportów wodnych (kajakarstwa, windsurfingu, kitesurfingu itp.) a także wędkarze.
Łazy zapraszają na wczasy nad morzem!

Polecamy

Ośrodek Wypoczynkowy RusałkaOśrodek Wypoczynkowy Rusałka

Mielno nad morzem

Mielno - informator turystyczny - noclegi, atrakcje, informacje

Domki nad Morzem

domki nad morzem