Łazy noclegi, informacje, wczasy, atrakcje w Łazach. Zapraszamy do Łaz.

Bobolin

Bobolin plaża

Bobolin to nieduża miejscowość wczasowa w gminie Darłowo, usytuowany pomiędzy Dąbkami (3 kilometry) a Darłowem (5 kilometrów). Bobolin wchodzi w skład uzdrowiska Dąbki. Położony wśród lasów z przewagą sosny, z dala od dużych miast, z czystymi plażami. To kapitalne wprost miejsce do spędzenia wakacji dla osób z dziećmi i wszystkich, którzy szukają ciszy.

To także idealne miejsce do wypraw rowerowych – przez Bobolin przebiega kilka tras rowerowych – i spacerów. W miejscowości znajduje się również gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Można w tym miejscu równocześnie wypocząć nad morzem i skorzystać z jazdy konnej albo wziąć kilka lekcji hippiki.
Bobolin ma też dostęp do plaży. Od głównej trasy przechodzącej przez Bobolin, łączącej Darłowo z Dąbkami, do do brzegu morskiego jest ok kilometra. Jednakże część obiektów noclegowych znajduje się bliżej nadmorskiej plaży. Miejscowa plaża jest szeroka, piaszczysta i nie jest na niej zbyt tłoczno. Na plaży znajdują się również betonowe bunkry. Wejście na plażę prowadzi deptakiem przez sosnowy las.
W samej miejscowości nie ma zbyt wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można wybrać się do nich do ościennego Darłowa czy Dąbek. Z kolei baza noclegowa to w większości wypadków domki letniskowe, domy wypoczynkowe, oferujące pokoje i kwatery oraz gospodarstwa agroturystyczne. Po Przeróżną ofertę prezentującą noclegi w Bobolinie zapraszamy tu: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Ośrodek Wypoczynkowy RusałkaOśrodek Wypoczynkowy Rusałka

Mielno nad morzem

Mielno - informator turystyczny - noclegi, atrakcje, informacje

Domki nad Morzem

domki nad morzem